Rowery elektryczne KTM

Popularność rowerów elektrycznych z sezonu na sezon stale rośnie, przekonując do siebie rowerzystów w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Kiedyś rower elektryczny kojarzony był raczej z fanaberią bogaczy czy mechanizmem przeznaczonym dla osób starszych, które nie radzą sobie z pokonywaniem dystansu na jednośladzie o własnych siłach.

Dziś rowery elektryczne ze względu na swoją konstrukcję, jakość wykonania i możliwości wybierane są przez wszystkie grupy rowerzystów, od pasjonatów czy miłośników nowych technologii, po osoby korzystające z roweru jako swojego codziennego środka lokomocji czy do weekendowych wypadów za miasto. Rowery elektryczne dziś dostosowane są tak, by sprostać wymaganiom zarówno młodych jak i starszych rowerzystów, którzy chętnie wykorzystują ich zalety na co dzień.

Nowoczesne rowery elektryczne posiadają bardzo wydajne i bezawaryjne silniki oraz pojemne baterie, które mogą nam wystarczyć do przejechania nawet do 80-100 km, na jednym ładowaniu. Dzięki nim żaden podjazd pod górkę nie sprawi nam już trudności i możemy pokonywać spore dystanse bez nadmiernego wysiłku. Rosnąca popularność „elektryków” przyciąga także znane marki rowerowe, które wkraczają na rynek ze swoją wizją i konstrukcją komponentów rowerowych, oferując klientom coraz większy wybór i możliwości.

rower elektryczny ktm

Jedną ze znanych marek z bogatą tradycją rowerową, która włączyła do swojej oferty również rowery elektryczne jest KTM. Ta austriacka firma z ponad 80-letnim stażem, znana i dostępna jest ze swoimi rowerami na wszystkich kontynentach świata, gdzie ceni się ją za jakość i solidność wykonania każdego swojego roweru. KTM w kategorii rowerów elektrycznych ma do zaoferowania różne modele napędzanych jednośladów. Jedną z nich są crossowe rowery elektryczne KTM, pośród których na wyróżnienie zasługuje model Macina Cross 9 CX4.

Za tą skomplikowaną nazwą kryje się jednoślad z napędem elektrycznym o wyraźnie crossowym charakterze. Rower wyposażony został w wydajną i pojemną baterię Bosch o mocy 250 W, dzięki której nie straszna nam będzie nawet daleka wyprawa za miasto czy obawa o utraty sił na powrót. Rower zbudowany został na mocnej 20 calowej, aluminiowej ramie, którą charakteryzuje niska waga oraz ogromna wytrzymałość. Dodatkowe podzespoły rowerowe to niezawodny osprzęt marki Shimano czy widelec Suntour, dzięki któremu jazda po nierównościach terenowych nie sprawi nam najmniejszego problemu. Rower elektryczny KTM wyposażony jest ponadto w wydajny i przejrzysty wyświetlacz LCD i łatwe w obsłudze manetki do zmiany biegów. Wszystko to sprawia, że otrzymujemy kompletny i konkretny pakiet rowerowy, utrzymany w nowoczesnej stylistyce i wykorzystujący najnowsze technologie, które sprawią, że każda przejażdżka rowerem elektrycznym stanie się ogromną przyjemnością.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *